22. aprīlī Lielā talka Brīvdabas muzejā

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina visus, kuri labprāt vēlētos izkustēties svaigā gaisā, un ieguldīt savu artavu skaistas un latviskas vietas sakopšanā, piedalīties Lielajā Talkā muzeja teritorijā š.g. 22. aprīlī no 09.30-14.00. Galvenais darbs būs lapu grābšana un likšana maisos. Līdzi vajadzētu ņemt cimdus, grābekļus un citas lietas, kas varētu būt noderīgas talkošanā. Kā jau katru gadu – talkotājiem būs arī talkas zupa. Talcinieki ir laipni gaidīti arī darbdienās pirms talkas dienas.

Lai mēs zinātu, cik daudz palīgu mums būs, un varētu saplānot darbus, lūdzu iepriekš informēt par savu dalību Talkas vadītāju Kristīni Lozovsku. E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , tel. 25664111

Paldies visiem talciniekiem, kuri mums palīdzēja iepriekšējos gados, un nežēloja ne spēkus, ne laiku, lai padarītu tīrāku un skaistāku vēl vienu vietu Latvijā. Ļoti priecāsimies šogad redzēt, gan mūsu bijušos, gan arī jaunos palīgus.

Uz tikšanos Brīvdabas muzeja talkā!

Pēdējoreiz atjaunināts:05.04.2017