Meistari dalās sava amata noslēpumos

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā pašlaik norisinās ""Satiec savu meistaru! 2017" pasākumi, kas ir pulcējuši krietnu interesentu loku. Muzeja Priedes krogā iespējams apgūt īstas lauku rupjmaizes cepšanu, un pašiem izveidot savu kukulīti, kuru var arī paņemt līdzi.

Krietna rosība norit pie karošu grebšanas meistara  kurš rāda un māca, kā grebjamas karotes.

Ne mazāku interesi izraisa arī iespēja pamēģināt pašu rokām izliet vaska sveci.

Tāpat var pamēģināt spēkus arī aušanā. Kā izrādās, tas nemaz nav sarežģīti.

Tiem, kurus vilina iespēja izveidot no bezveidīgas māla pikas kādu jauku lietu, tiek piedāvāts izgatavot svilpaunieku.

Tas vēl nav viss, vēl ir pieejama puzuru darbnīca, var apgūt adīšanu, paspēlēt senās latviešu spēles un pavērot, kā strādā kalējs.

"Satiec savu meistaru"pasākumi muzejā noritēs vēl 2 dienas, sestdien un svētdien, līdz 2.aprīlim.

Esiet lapini gaidīti.

Pēdējoreiz atjaunināts:31.03.2017