Galerijas

19.12.2022

Ziemas gaismas dārzs

No 16. decembra Latvijas Etnogrāfiskajā muzejā atvērta pastaigu taka “Ziemas Gaismas dārzs saulgriežos”, kurā Latvijas gaismu mākslinieki stāsta savas gaismu pasakas un teikas. Projekts top sadarbībā ar uzņēmumu “Untitled”.

17.10.2022

Rudens muzejā

Mūsu muzejs ir skaists visos gadalaikos, bet rudenī tas ir īpaši košs un krāsains.

25.07.2022

Annas diena muzeja Dienvidkurzemes lauku ekspozīcijā "Vītolniekos"

Annas diena ir saimnieču diena, kas katru gadu tiek koši svinēta Papes Ķoņu ciema "Vitolniekos".

04.07.2022

Kokļu diena

2022. gada 3. jūlijā pie mums Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā norisinājās Kokļu diena. Piedalījās 22 koklētāju ansambļi no Ādažiem, Babītes, Baldones, Baložiem, Daugmales, Engures, Kolkas, Ķekavas, Madonas, Rīgas un Zvejniekciema

29.06.2022

Jāņi "VĪTOLNIEKOS"

Jāņu svinības Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja lauku filiālē Dienvidkurzemē Papes Ķoņu ciema "Vītolniekos"

21.06.2022

Jāņu ielīgošana

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Jāņu ielīgošana ar Ilzes Briedes vadīto Jāņu siera siešanas meistardarbnīcu, folkloristes un pirtnieces Ineses Krūmiņas pieredzes stāstu par Zāļu dienas pirti, ar vainagu pīšanas darbnīcu un Siguldas folkloras kopas “Senleja” un etnoprieka grupas “Ogas” piedalīšanos ir notikusi. PRIECĪGUS SVĒTKUS VISIEM! :)

06.06.2022

Gadatirgus 2022

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā 4. un 5. jūnijā notika tradicionālais lielais Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Gadatirgus.

18.03.2022

Pavasara pastaigu taka

“Pavasara pastaigu takā" apmeklētājus gaida pavasarim modušies kurmīši, vardes, skudras, lieldienu zaķi un pavasarīgi noskaņoti kaķi, dažādi putni un milzu ligzdas.

22.12.2021

Ziemas skaistums

Muzejs ir skaists visos gadalaikos, bet sniegs tam piešķir vēl īpašu šarmu.

22.12.2021

Ziemas pasaku taka

Aicinām pastaigā pa Ziemas pasaku taku, kurā var sastapt vairāku latviešu literatūras klasikas darbu un latviešu tautas pasaku tēlus. Pasaku takas moto - “Lai vairojas prieks!”. Kurzemes zemnieka sētā būs iespēja atcerēties Viļa Plūdoņa “Zaķīšu pirtiņu”, Vidzemes zemnieku sētas darbos būs aizņemti lieli un mazi rūķi, bet “Rūķīši un Mežavecis” atradīsies pie Zvirgzdenes muižas klēts. Pie Valmieras dzīvojamās rijas-skolas varēs mācieties senvārdus. Pa Latgales ciemu dzīvosies Lauku pele un Mājas pele, bet Pakalnu dzirnavās varēs sastapt pašu Kārļa Skalbes balto Kaķīti un viņa palīgus rūķus.