Gadatirgus

Liels paldies par milzīgo atsaucību dalībai Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja GADATIRGŪ, kas notiks š.g. 3. un 4. jūnijā.  Pieteikumu pieņemšana ir BEIGUSIES.

Uz 500 plānotajām dalībnieku vietām ir saņemti 810 pieteikumi. Muzeja darbinieki šobrīd strādā pie tā, lai rastu iespēju uzņemt vēl kādus papildu dalībniekus. Diemžēl arī šis skaits nebūs liels, jo tas saistīts ne tikai ar tirdzniecībai paredzēto vietu muzejā, bet galvenokārt ar auto transporta novietošanu muzeja teritorijā un drošības apsvērumiem. 

Vēlreiz atgādinām, ka Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Gadatirgus ir Tautas lietišķās mākslas gadatirgus-izstāde. Gadatirgū aicinām piedalīties meistarus, kuri darina lietišķās mākslas izstrādājumus, atdarinot vai iespaidojoties no mūsu tautas arheoloģiskā un etnogrāfiskā mantojuma.  Gadatirgū piedāvātajiem darbiem ir jābūt augstas kvalitātes, pašu amatnieku darinātiem un no tradicionāliem materiāliem izgatavotiem. Aicinot jaunus dalībniekus dalībai Gadatirgū, viņu piedāvātos izstrādājumus vērtē muzejā izveidota Ekspertu komisija. Arī Gadatirgus laikā muzeja speciālisti un ekspertu komisijas locekļi pastāvīgi vērtē dalībnieku sniegumu. 

Informācija tiem, kas gāja uz EKSPERTU KOMISIJU.

13. aprīlī Ekspertu komisija apstiprināja šādus pretendentus:

Una Ļaha

Biedrība Lelat

SIA "Mālotava"

Uldis Bubets

Bērziņš - Kalumi SIA

Sociālais uzņēmums "Visi Var"

UKV SIA

Bold Eco SIA

MADARAS SAULE SIA

DOUR SIA

Larisa Tkačenko

Ieva Treimane

Jānis Viļums

Anita Grantskalne

Z/S Vārpas Sandra Lauberte

Andis Sizovs

Turpmākais laika grafiks GADATIRGUM:

20.aprīlis

Ekspertu komisijas rezultātu publicēšana

15.-26.maijs

Līgumu slēgšana

15.maijs

Rēķinu apmaksas beigu datums

Pēdējoreiz atjaunināts:28.04.2023