Latvijas mazpilsētu un pagastu amatierteātru svētki

Ar plašu programmu Latvijas mazpilsētu un pagastu amatierteātru svētki norisināsies no 2015. gada 13. Līdz 14. jūnijam Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

Latvijā darbojas aptuveni 360 amatierteātri ar vairāk nekā 4000 dalībniekiem, no kuriem 26 demonstrēs savas skatuviskās prasmes gan uz Brīvdabas muzeja Rietumu skatuves, gan iejūtoties lauku vidē – dažādās muzeja sētās un pļavās. Brīvdabas muzejs ir īpaša vieta, kur ir iespējams pietuvināt autora darbības vidi dokumentālai ticamības izjūtai. Latvijas mazpilsētu un pagastu amatierteātru svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju.

Muzeja viesi varēs noskatīties dažādas izrādes, kuras spēlēs teātra mīļotāji no visiem Latvijas novadiem.

Pēdējoreiz atjaunināts:11.06.2015