Gidu kursi 2016

LATVIJAS ETNOGRĀFISKAIS BRĪVDABAS MUZEJS - Vecākais muzejs brīvā dabā Latvijā un Baltijā. Šobrīd 87 h teritorijā ir 118 senceltnes. Ekspozīcijā un krājumā glabājas ap 148 tūkstošiem etnogrāfisku priekšmetu. Muzejs glabā vēl ap 20 neuzceltu senceltņu – ūdensdzirnavas, muižas kalpu mājas, skolas, klētis...

KO JŪS PAR TO ZINĀT?

LEBM mācību ekskursija paredzēta, lai mācītu gidus (arī citus Tūrisma nozares interesentus) patstāvīgi vadīt ekskursijas Brīvdabas muzejā un iepazīstinātu ar iespējamiem pakalpojumiem. Sniegsim informatīvu un izsmeļošu ekskursiju, kurā tiks parādīti daudzi Muzeja ekspozīcijas objekti, tiks prezentētas arī citas muzeja izmantošanas iespējas.
Pilnu mācības kursu izgājušiem tiks piešķirta Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja gida apliecība. MĀCĪBU EKSKURSIJA – PIRMO REIZI MUZEJĀ 7.MAIJS No 9:45 – Tikšanās Priedes krogā. Reģistrācija, maksāšanas formalitātes un IEVADS. 10:00 – 15:00 Mārtiņa Kuplā lekcija-ekskursija: Usmas baznīca, Nidas dūmistaba, Kurzemes zemnieka sēta, Vidzemes sēta un Hernhūtiešu saiešanas nams, Lībiešu sēta „Dēliņi”, Kurzemes zvejniekciema sētas „Mauri” un „Lurķi”. 12:00 Rīta tēja (kafija) un rauši “Lurķu” mājā 15:00 Pusdienas Priedes krogā. 15:30 Jautājumi/atbildes un apliecību izsniegšana Priedes krogā. Dalības maksa 15,- EUR . (apmācības un pusdienas) Mācības organizē LEBM un Priedes krogs (SIA „Līče”).
Pieteikšanās forma – rakstiska (brīvā formā).
Pieteikumi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! ; Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! tālr.: 67994106, 28665797. Vietu skaits ierobežots. Atbildīgais: Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Igors Ziemelis.

Pēdējoreiz atjaunināts:03.05.2016