Aicinām darbā eksponātēku uzraugus vasaras sezonai

 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs izsludina konkursu uz

Māju saimnieku nodaļas eksponātu uzrauga amata vietām

(uz noteiktu laiku no 25.04.2022.-30.09.2022.)

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja komanda šobrīd meklē kolēģus vasaras sezonai. Piedāvājam darbu vienā no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu.

Darba slodze: pilnas slodzes vakance, summētais darba laiks saskaņā ar darba grafiku (40 stundas nedēļā – 5 dienas nedēļā, tai skaitā sestdiena un svētdiena (nedēļā 2 dienas no pirmdienas līdz piektdienai ir noteikts kā atpūtas dienas), ar stundas tarifa likmes atalgojumu  no  3,57 līdz 4,21 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Darba pienākumi

Veikt eksponātēkas saimnieka pienākumus, tai skaitā:

  • izturēties laipni un atsaucīgi pret muzeja apmeklētājiem, sniegt atbildes uz apmeklētāju uzdotajiem jautājumiem par muzeja darba laiku, muzejā esošajām eksponātēkām (eksponātiem) un sanitāro telpu atrašanās vietām, kā arī īsu informāciju par uzraugāmo ekspozīcijas teritoriju un eksponātiem;
  • uzraudzīt pārraudzībā nodotās muzeja eksponātēkas un teritoriju muzeja darba laikā, t.sk., uzraudzīt eksponātēkā esošos eksponātus, uzkopt eksponātēkas telpas un teritoriju un tām piegulošo galveno ceļu un teritoriju ap to.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • vidējā izglītība, bet vēlama profesionālā vai augstākā izglītība, vai vismaz pirmie studiju gadi;
  • valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
  • vēlamas svešvalodu zināšanas (krievu, vācu vai angļu) - saprast un runāt;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • atbildības sajūta;
  • prasme uzkopt telpas un teritoriju, kā arī iemaņas dārza darbos.

Ko mēs piedāvājam?

  • stabilu atalgojumu - ar stundas tarifa likmi  3,57-4,21 EUR pirms nodokļu nomaksas (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei);
  • sociālās garantijas.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 2022. gada 31. marts.

Pretendentam jānosūta pieteikumu ar iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu.

Dokumenti jānosūta līdz 2022. gada 31. martam uz šādu elektronisko pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Iesniedzot pieteikumu vakantajam amatam, pretendents apliecina, ka, uzsākot pildīt amata pienākumus, uzrādīs derīgu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Ieinteresētās personas var uzdot jautājumus, nosūtot jautājumus uz elektroniskā pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! vai pa tālruni +371 67994510.

           

Pēdējoreiz atjaunināts:07.03.2022