Ostas noliktava apskatei pasākuma "Gaismas spēles ziemas mijkrēslī" ietvaros

30.12.2015

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs jau vairākus gadus pēc kārtas rīko pasākumu “Gaismas spēles ziemas mijkrēsli", kura ietvaros muzeja apmeklētājiem tumšajos ziemas vakaros tiek piedāvāta īpaša iespēja aplūkot muzeju nebijušās gaismu spēlēs. Pa muzeja izgaismotajām takām tumsā slīgstošajā priežu mežā var vērot gaismas objektus, kas ir izvietoti uz dažādām muzeja eksponātēkām – tai skaitā Ostas noliktavas ēku, kā arī Usmas baznīcu, Vidzemes sētu, Kurzemes zemnieka sētu, Darvas cepli, dzirnavas, Lībiešu sētu un Kurzemes zvejinieka sētu.

Pirmo gadu izgaismošanas projekts tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžas gaismas dizaina 1. kursa studentiem. Ar katru gadu interesentu skaits pieaug un muzejs plāno turpināt un attīstīt iesākto tradīciju, tādejādi piesaistot apmeklētāju uzmanību arī ziemas sezonā. Gaismas spēles objekti ir aplūkojami no 26. decembra līdz 10. janvārim.

Pēdējoreiz atjaunināts:22.01.2016