Izsludinām eksponātēkas "Ostas noliktava" restaurācijas iepirkumu

01. 08. 2014.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs izsludina Publisko iepirkumu likuma 2.pielikuma „B” daļas pakalpojumu iepirkumu, kas tiek veikts Publisko iepirkumu likuma 8.panta septītās daļas noteikumu kārtībā.

Paziņojuma ievietošanas datums - 2014. gada 10. jūlijs.

Iepirkuma identifikācijas numurs – LEBM 2014/6.

Iepirkuma priekšmets – Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja eksponātēkas „Ostas noliktava” restaurācija, ievērojot tehniskajās specifikācijās (2.pielikums) norādītās prasības.

Paredzamā līgumcena – 125 673,55 EUR bez pievienotā vērtības nodokļa.

Iepirkuma izpilde: 2015. gada 30. oktobris.

Nolikuma grozījumu veikšanas rezultātā piedāvājumu iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 2014. gada 14. augustam, plkst. 16:00. Piedāvājumi jāiesniedz Rīgā, Brīvības gatve 440, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā administrācijas ēkā, iesniedzot tos personīgi vai atsūtot pa pastu.

Eksponātēkas „Ostas noliktava” restaurācija notiek Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas LV 04 „Kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunošana” iepriekšnoteiktā projekta Nr. EEZLV04/INP/2013/4 „Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Ostas noliktavas restaurācija” ietvaros.

Tehniskās specifikācijas pielikumus lejuplādēt: šeit (21 vienums uz kopā 35 lapām).

Pēdējoreiz atjaunināts:10.10.2014