Gatavošanās būvdarbiem projekta „Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Ostas noliktavas restaurācija” ietvaros

28.05.2016

Vasaras sezonai sākoties, Brīvdabas muzeja apmeklētāju īpašu uzmanību pievērsa ostas noliktavas ēka, kas jau tika nožogota un sagatavota paredzētajiem būvdarbiem. Līdz pat septembra beigām ēkas restaurācijas darbi tiks nodoti būvdarbu iepirkuma konkursa uzvarētājam SIA “Warss+”. Būvdarbu veicējam SIA “Warss+ “ir uzkrāta vērā ņemama pieredze līdzīga veida objektos, kur veikta līdzīga koka būvju restaurācija.

Projekts „Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Ostas noliktavas restaurācija” ir līdzfinansēts no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas LV 04 ”Kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunošana” Projekta īstenošanas laiks ir 2017. gada 31. marts.

Pēdējoreiz atjaunināts:24.06.2016