MAF 2014

06.08.2014

Šajā nedēļas nogalē, 9. un 10.augustā, Brīvdabas muzejā norisināsies ceturtais Mūsdienu amatniecības festivāls.

Festivāla laikā varēs aplūkot un iegādāties ap 150 amatnieku darinājumus, kas tapuši, apvienojot tautas mākslas tradīcijas ar mūsdienu prasībām un tehnoloģiskajām iespējām.

Līdztekus amatniecības izstrādājumiem tirdziņā varēs iegādāties arī pārtikas produktus, piedalīties zīda apgleznošanas, dekupāžas, rotu veidošanas, mākslīgo ziedu darināšanas un citās radošajās darbnīcās. Mazākie apmeklētāji varēs vizināties zirga mugurā.

Kurzemes zvejniekciema pļaviņā apmeklētājiem būs iespēja vērot un piedalīties izstrādājumu tapšanā, kā arī baudīt muzejam neierastu muzikālo fonu radio "Naba" dīdžeju pavadībā.

Vienlaikus Mūsdienu amatniecības festivālam Brīvdabas muzejā 9. un 10.augustā norisināsies "Rīga 2014" - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums amatnieku darbnīcas "Tilts". Interesantākie, atraktīvākie, atsaucīgākie savu amatu pratēji demonstrēs savus ražojumus un to izgatavošanu.

Amatnieku darbnīcā "Tilts" piedalīsies, savus ražojumus prezentēs un apmeklētājus darbnīcās iesaistīs lina, kokvilnas un vilnas zīmols "Muline", rotu māksliniece Marta Krasta, koka aksesuāru zīmols "Rix Wood",  eksperimentāla cepuru dizaina darbnīca "Tundra Hata", mauču (adīti delnas locītavas sildītāji) rokdarbniece Dace Kupče-Bunce, latvisku kokvilnas audumu ražotājs "Etnoteks", "Rokdarbu rezidences" projekta "Skrodernīca" meistari, Piebalgas porcelāna fabrika, Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisijas "Sprīdīša skolas" dabas materiālu leļļu darbnīca, kā arī stikla rotu meistare Kristīna Sunepa-Celmiņa.

Velosipēdistu ērtībai pie Rietumu vārtiem atradīsies bezmaksas velogarderobe sadarbībā ar BlueShockBike. Velogarderobes darba laiks 9. un 10. augustā no 9:30 līdz 18:30.

Pēdējoreiz atjaunināts:07.08.2014