Brīvdabas muzeja Amatnieku sēta Balttour 2015

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs piedalīsies starptautiskajā tūrisma gadatirgū "Balttour 2015", kas no 6.līdz 8.februārim norisināsies Ķīpsalā, Rīgā. Amatnieku sētas apmeklētāji šogad varēs izmēģināt kokamatnieku amata prasmes, iepazīties ar muzeja piedāvājumu rīdziniekiem un Rīgas viesiem Eiropas prezidentūras gadā.

Brīvdabas muzeja Amatnieku sētā redzēsim unikālu un reizē savdabīgu koka izstrādājumu ekspresizstādi - ekspozīciju no Brīvdabas muzeja krājuma. Tajā pašā laikā - kokamatnieki rādīs gan ēku būvniecības darbus, vienkoča darināšanu, koka karošu grebšanu, gan vērpjamo ratiņu izgatavošanu, tāšu un klūgu pīšanu, kā arī tradicionālo masku darināšanu. Bērnus, ar senām koka spēlēm un rotaļlietās, īpaši iepriecinās mūsu spēļu vecmeistars - Aldonis Baldiņš.

Pie Amatnieku sētas ratiem reizi stundā notiks konkursi, lai atjautīgākie apmeklētāji varētu tikt  pie jaukām balvām no Brīvdabas muzeja. Turpat būs iespēja saņemt informāciju par muzeja pasākumiem un piedāvājumu individuāliem apmeklētājiem, ģimenēm ar bērniem, grupām un tūrisma uzņēmumiem.

Pie Amatnieku sētas zedeņu žoga 21.gadsimta tehnoloģiju lietotāji varēs izmēģināt bezmaksas muzeja mobilo lietotni "OpenEthnoLV", ko nodibinājuma "Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja atbalsta fonds" pasūtījumā ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu izstrādājis uzņēmums "RIX Technologies".

Uz tikšanos Amatnieku sētā "Balttour 2015"!

Pēdējoreiz atjaunināts:05.02.2015