Gadatirgus 50. sezonas atklāšanas svētki 14. augustā

Nāc un svini kopā ar mums — Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgus 50. sezonas atklāšanas svētkos 14. augustā, Rīgā!

Ar Luminor Latvija atbalstu 50. Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgus šogad notiks vēl nebijušā formātā - www.egadatirgus.lv. Vietnē Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs Gadatirgus dalībnieki – amatnieki un mājražotāji – publicēs savus darinājumus, savukārt pircēji no Latvijas un citām valstīm varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar meistariem, lai iegādātos izvēlētās preces.

Pievienojies svinībām un ieskandini virtuālā gadatirgus atklāšanu reizē ar Rīgas svētkiem - visas dienas garumā lustēsimies kopā ar ceļojošo zaļumballi, ko pavadīs diksilends grupa "Sunny Groove Dixie" un deju ansambļa "Daiļrade" atraktīvie dejotāji. Ja noķersi dejotāju aiz rokas, Tev būs iespēja ne tikai uzgriezt danci, bet arī piedalīties konkursā un laimēt vietējo amatnieku un mājražotāju sarūpētus labumus!

Diksilends "Sunny Groove Dixie" muzicēšanu varēsiet dzirdēt un redzēt:

13.00–13.20 Imantas Sporta Centra laukumā Kurzemes prospektā 158
14.00–14.20 pie Āgenskalna tirgus
15.00–15.20 pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas
16.00–16.20 pie Latvijas Nacionālā teātra
18.00–18.20 Purvciemā pie veikala “Maxima” autostāvvietas Augusta Deglava ielā 67, Purvciemā
19.00–19.20 Tērbatas un Elizabetes ielas krustojumā

Savukārt DA "Daiļrade" dejotājus varēsi sastapt viscaur Rīgas ielās!

TIEKAMIES!

Brīvdabas muzeja virtuālo Gadatirgu rīko Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs sadarbībā ar Luminor Latvija. Projektu atbalsta lieldraugs DPD Latvija.

Pēdējoreiz atjaunināts:13.08.2020