Brīvdabas muzejs meklē ēkas un eksponātu uzraugu

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina savā radošajā komandā jaunu kolēģi

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja radošā komanda šobrīd meklē jaunu kolēģi sezonas darbam. Piedāvājam atbildīgu darbu vienā no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu. Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs meklē ēkas un eksponātu uzraugu.

Aicinām pieteikties personas, kuras atbilst šādām prasībām: 1. valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis); 2. vēlams arī citu svešvalodu zināšanas (sarunvalodas līmenī); 3. prasme sadarboties ar dažādiem cilvēkiem; 4. prasme uzkopt un iemaņas dārza darbos. Pretendentam jānosūta šādi dokumenti: 1. motivācijas pieteikums; 2. personīgi parakstīts dzīves gājums (CV).

Dokumenti jānosūta līdz 2016. gada 11.aprīlim uz šādu elektronisko pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! . Ieinteresētajām personām ir tiesības uzdot jautājumus, nosūtot jautājumus uz elektroniskā pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , vai zvanot uz tālruņa numuru 67994510.

Pēdējoreiz atjaunināts:14.03.2016