Brīvdabas muzejs aicina savā radošajā komandā jaunu kolēģi

Ja vēlies sevi pilnveidot, nebaidies pieņemt izaicinājumus, ja vēlies izmantot savas zināšanas un pieredzi, strādājot valsts pārvaldes iestādē, tad pievienojies Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja radošai komandai, kura šobrīd meklē jaunu kolēģi.

Piedāvājam radošu, dinamisku un atbildīgu darbu vienā no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu. Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs meklē projekta (Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta līdzfinansētā programmas LV 04 „Kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunošana” iepriekš noteiktā projekta Nr. EEZLV04/INP/2013/4 „Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja ostas noliktavas restaurācija”) vadītāju, kura pienākumos ir projekta vadīšana, darbu koordinēšana un dokumentu sagatavošana.

Pēdējoreiz atjaunināts:09.11.2015