Brīvdabas muzejā ir skatāma Ingūnas Vilmanes foto izstāde

Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzeja Izstāžu zālē no 2017. gada 30. septembra līdz 31. oktobrim ir skatāma Ingūnas Vilmanes foto izstāde "Skaista mana tēva sēta – vai bij ziema, vai vasara...".

Ingūna Vilmane par izstādi: "Izstādes pamatā ir mani fotoredzējumi un fotomeklējumi. Par savu nozīmīgāko fotoizpausmi uzskatu latvisko dzīvesziņu un dabas skaistuma izjūtu. Atsevišķo saistot ar veselumu veidojas kopums – manas tematiskās izstādes un fotokolekcijas.

Esmu gandarīta un pateicīga par man doto iespēju būt te un tagad – Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā senču kalendāra zemliku  mēnesī..."

Ingūna Vilmane (1968) ir dzimusi Rīgā un studējusi filoloģiju, strādā skolas bibliotēkā. Kopš 2001. gada darbojas foto klubā "Rīga". Līdz šim veidojusi izstādes Rīgā, Amatas novadā, Ventspilī un Lubānā.

Brīvdabas muzeja Izstāžu zāle ir atvērta no trešdienas līdz svētdienai no 10.00 līdz 17.00.

Pēdējoreiz atjaunināts:02.10.2017