Aicinām uz "Brīvās dabas tirgu" 4 sestdienas - 24. aprīlī, 1.,8. un 15. maijā

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs jau otro gadu aicina visus, kas ilgojas pēc Latvijas amatnieku darinājumiem un vietējiem kārumiem, uz "Brīvās dabas tirgu". Četrās pavasarīgās sestdienās (24. aprīlī un 1., 8., un 15. maijā) no 10.00- 15.00 muzeja Tirgus laukumā varēs atkal satikt Latvijas amatniekus ar skaistiem un noderīgiem darinājumiem un pārtikas mājražotājus ar dažādiem Latvijā tapušiem gardumiem.

Latvijas amatnieki pircējus šoreiz sagaidīs ar krāšņiem pinumiem, siltiem adījumiem, rotām dažādām gaumēm, kā arī brīnišķīgiem tekstila, keramikas un koka darinājumiem. Aizvadot pavasari un gaidot vasaru, tirgū būs iespējams iegādāties arī šūpoles un koka mēbeles.

 

Pārtikas mājražotāji būs parūpējušies ne tikai par saldumu mīļiem, bet arī citiem gardēžiem, sarūpējot svaigu maizīti, sierus un gaļas produktus, gardus pīrādziņus un kūkas, neparastas mērcītes un vietējo medu, kā arī kārumus no smiltsērkšķiem un kaņepēm.

Tirgus un muzeja apmeklētājus aicina ievērot muzeja un valdības norādījumus par ierobežojumiem, distancēšanos un citiem drošības jautājumiem.

Noderīga informācija apmeklētājiem.
Pie muzeja pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Mājdzīvniekus lūdzam šoreiz atstāt mājās.
Tirgus laikā tiks fotografēts un filmēts.

Ģimenēm ar bērniem.
Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja muzejā ir bez maksas.
Ģimenes biļete (1 līdz 2 pieaugušie + 1līdz 4 bērni līdz 18 gadu vecumam) 8,50€.

Ieeja, darba laiks un cenas.
Ieeja tirgū no muzeja Galvenās ieejas – Brīvdabas ielas 21. Muzejs apmeklētājiem būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 20.00 (biļetes iespējams iegādāties līdz 19.00). Ieejas maksa skolēniem 1,40€, pilna laika studentiem 2,00€, pensionāriem 2,50€, pieaugušajiem 4,00€.

Pēdējoreiz atjaunināts:07.05.2021