27. aprīlī aicinām uz Lielo talku

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina lielus un mazus uz “Lielo Talku” 27.aprīlī, kuras laikā kopīgiem spēkiem sagatavosim vienu no skaistākajām vietām Rīgā vasaras sezonai. Arī šogad gaidīsim gan individuālos entuziastus, gan talkotājus grupās.

Talkošana Brīvdabas muzejā sāksies ar pulcēšanos pie muzeja Rietumu vārtiem plkst. 9.30, lai jau no 10.00 ķertos klāt lielajam darbam. Aicinām rosīgos talkotājus ņemt līdzi cimdus, grābekļus, lāpstas, dārza šķēres un citus instrumentus, kas varētu būt noderīgi, uzkopjot plašo muzeja teritoriju. Talkas laikā attīrīsim muzeju un tā apkārtni, grābsim lapas, tīrīsim Juglas ezera krastu un veiksim citus noderīgus darbus.

Pēc kārtīgas strādāšanas ir pelnīta atpūta, tāpēc noslēgumā baudīsim īpaši talciniekiem gatavoto zupu un putnu vīteru pavadījumā kopīgi svinēsim paveikto.

Nestāvi malā – noderīgas būs katras rokas!

Pēdējoreiz atjaunināts:15.04.2019