20. maijā izglītojošais seminārs par latviešu pirtīm un pirtī iešanu

20. maijā nodarbību cikla

“Etnogrāfiskās zināšanas un prasmes modernai sabiedrībai”

Pavasara perioda noslēdzošās nodarbības

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs īsteno  jaunu izglītojošo nodarbību ciklu “Etnogrāfiskās zināšanas un prasmes modernai sabiedrībai”. Nodarbības notiks muzejā un to mērķis ir veidot satikšanās, zināšanu un domu apmaiņas vietu cilvēkiem, kurus interesē latviešu un citu Latvijas  teritorijā vēsturiski dzīvojošo tautu kultūras mantojums.

20. maijā

Plkst. 11.00 Dr. hist. Mārtiņš  Kuplais - “Latviešu tradicionālās pirts plānojuma attīstība 19.gs. un 20.gs. 1. pusē” – lekcijas 1. daļa

Plkst. 11.45 pirtnieki Aelita un Juris Batņas - ”Kas jāzina latvietim, ejot pirtī?”

Plkst. 13.00 Dr. hist. Mārtiņa  Kuplā - lekcijas 2. daļa – muzeja pirtu apskate

Pieteikšanās uz 20. maija lekcijām šeit: https://ej.uz/LEBM_20_maijs

Nodarbību klātienē iespējams apmeklēt, iegādājoties ieejas biļeti muzejā atbilstoši cenrādim.

Pēdējoreiz atjaunināts:10.05.2023