Pastaigu taka “Ziemas Gaismas dārzs saulgriežos"16.12.2022 — 08.01.202317:00 — 22:00

Š.g. 16. decembrī plkst. 17.00 Latvijas Etnogrāfiskajā muzejā atvērsies pastaigu taka “Ziemas Gaismas dārzs saulgriežos”, kurā Latvijas gaismu mākslinieki stāstīs savas gaismu pasakas un teikas. Projekts top sadarbībā ar uzņēmumu “Untitled”.

Biļetes var iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/25739

Vairāk nekā 10 labākie Latvijas gaismu mākslinieki no pasākumu, teātra, kino, digitālo risinājumu un gaismu instalāciju jomas piedalīsies, lai Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja vēsturiskajā vidē radītu vairāk nekā 20 gaismas instalācijas un objektus, kuros atspoguļosies viņu sajūtas, domas un idejas par latviešu tautas tradīcijām, folkloru un nacionālo identitāti.  Kopējais pastaigu takas garums būs gandrīz 2 kilometri. Pastaigā “Ziemas Gaismas dārzs saulgriežos” skanēs Latvijas mūsdienu tautas mūzikas grupu “Auļi" un “Tautumeitas” skaņdarbi, Katrīnas Dimantas, folkloras kopu un grupu aranžijas un jaundarbi.

Pēdējoreiz atjaunināts:28.12.2022