Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja SIMTGADES KONFERENCE02.02.202410:00 — 15:40

Ir apritējuši simts gadi no svarīgā notikuma, kad 1924. gada 2. februārī pēc arhitekta Paula Kundziņa ierosinājuma Latvijas Republikas Izglītības ministrijas Pieminekļu valde pieņēma lēmumu par Brīvdabas muzeja dibināšanu. Apzinoties šīs rīcības nozīmīgumu, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja dibināšanas simtgades gads tiek uzsākts ar starptautisku konferenci, kas veltīta Muzeja darbības retrospekcijai, mūsdienu izaicinājumiem un Muzeja nozīmei kultūras mantojuma kontekstā Latvijā un pasaulē. Konferencē ar ziņojumiem piedalīsies Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja speciālisti, kultūras mantojuma eksperti, Muzeju starptautiskās biedrības un Eiropas brīvdabas muzeju biedrības pārstāvji, kā arī Lietuvas un Igaunijas brīvdabas muzeju kolēģi.

• Konferences laiks: 2024. gada 2. februāris plkst. 10.00 – 15.40.
  • Konferences norises vieta: Rīgas Latviešu biedrības nams, Merķeļa ielā 13, Rīgā.
  • Konferences darba valodas: latviešu un angļu. Konferencē būs pieejams sinhronais tulkojums.
  • Pieteikties dalībai konferencē klātienē iespējams līdz 29. janvārim, izmantojot saiti:  https://form.jotform.com/240011536971349

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums apstiprināt dalību savlaicīgi!

Sekot līdzi konferencei tiešsaistē attālināti būs iespēja Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Facebook lapā.

Informācija par konferenci: Rozīte Katrīna Ponne, tālr. 28665797

Pēdējoreiz atjaunināts:10.01.2024