Pārgājiens "Meža veldze Brīvdabas muzejā"12.10.202411:00 — 13:00

Rudens ir laiks, kad nereti raisās jautājumi par gūtās pieredzes jēgu, līdzi nesot gandarījuma vai vilšanās izjūtu. Procesi, kas vērojami  dabā,Pārgājiens "Meža veldze Brīvdabas muzejā" 12. oktobrī  no plkst. 11:00 līdz 13:00.

Rudens reizēm sabalsojas ar šaubām, skumjām un nedrošību mūsos pašos - vai ir gana paveikts un kas būtu darāms tālāk? Dabā ir ienākušies  augļi, zemē atkal krīt sēklas, kas pēc pārziemošanas raisīs jaunu dzīvību. Līdzīgi arī cilvēka izvirzīto mērķu saniegšanai raksturīgs cikliskums, kas paredz noslēgšanos no apkārtējās pasaules, lai izvērtētu gūto ražu un iesētu jaunas sēklas. Gluži kā augiem, arī cilvēkiem  nepieciešams  laiks, kurā uzkrāt spēkus jaunam ciklam. Tāpēc uzmanīga došanās dabā un rūpīga tās vērošnana ļauj pamanīt dzīvības pavedienu, kas savieno rudens ražas brīdi, ziemas sastingumu un pavasara atmodu. Došanās dabā raisa paļāvību saviem spēkiem un nākamībai.

Meža Veldzes (angļu valodā: forest bathing)  struktūra palīdz veikt nepieciešamās izmaiņas ikdienas aktivitātēs dabā, dodot iespēju visefektīvāk un ātrāk piedzīvot dabas ietekmi cilvēkam labvēlīgā veidā, stiprinot fizisko, mentālo un garīgo veselību.

Kad laiks ir ierobežots, tad svarīgi  efektīvi un sev palīdzoši izmantot katru mirkli, kas ir cilvēka rīcībā.

Piedzīvo un izzini Meža Veldzi savai veselībai Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā 12.oktobrī  11:00 – 13:00.

Tikšanās: pie Brīvdabas muzeja ieejas vārtiem (Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Bonaventuras iela 10, Rīga LV-1024)

Apģērbs:  ērts, laikapstākļiem atbilstošs,  jums ierasts brīvā laika apģērbs

Vadītāja: @Inga Dreimane  - Meža veldzes pavadone un meža terapijas praktiķe, sertificēta psiholoģe

Cena: 30.00 Eur (tai skaitā ieejas biļete Brīvdabas muzeja teritorijā)