Meža veldzes pārgājiens Brīvdabas muzejā20.07.202411:00 — 13:00

Latviešu valodā vārdam “veldze” jau izsenis ir bijušas divas nozīme:  atveldzēties ūdeni, vēsumu un garīgu atjaunošanos.

Kad vasara jau griežas uz otru pusi un uzkrājas tveices radītais nogurums, tad ķermenis, prāts un dvēsele arvien vairāk ilgojas pēc veldzes mirkļiem. Vasaras karstums kļūst arvien aktuālāks visu cilvēku ikdienā, meklējot atbildes uz jautājumu: “Ko darīt?”. Iespējams, ka dažreiz atbilde ir slēpties vēsās telpās, izmantot tehnoloģiju radītās iespējas, bet varbūt ir vēl kādas iespējas, kā palīdzēt sev, neierobežojot savu ikdienu tik lielā mērā.

Meža veldze kā īpaša, strukturēta pastaiga dabā ne tikai sniedz tūlītēju emocionālu veldzi jeb atjaunošanos, bet palīdz pielāgoties karstuma radītajai fiziskajai slodzei.

Piedzīvo un uzzini kā arī turpmāk vari palīdzēt sev saglabāt mundrumu un vitalitāti, pielāgojoties karstuma radītajai slodzei.

Aicinām ikvienu uz meža veldzes pārgājienu Brīvdabas muzejā 20. jūlijā  no plkst. 11.00 līdz 13.00

Kopējais ilgums 2h.

Tikšanās: pie Brīvdabas muzeja Galvenajiem vārtiem (Bonaventuras iela 10, Rīga LV-1024)

Apģērbs:  ērts, silts, laikapstākļiem atbilstošs