Brīvdabas muzejs aicina darbā tehnisko strādnieku

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina savā komandā jaunu kolēģi

            Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja komanda šobrīd meklē jaunu kolēģi. Piedāvājam darbu vienā no vecākajiem brīvdabas muzejiem Eiropā un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs meklē tehnisko strādnieku

Darba slodze: pilnas slodzes vakance, summētais darba laiks, alga no 700 līdz 800 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Darba pienākumi

  • Rūpēties par kārtību, kā arī plānot un veikt teritorijas sakopšanas darbus.
  • Koordinēt un nodrošināt pasākumus ar tiem nepieciešamo aprīkojumu.
  • Sniegt atbalstu citu struktūrvienību darbiniekiem.
  • Vadīt transportlīdzekļus, tai skaitā traktortehniku.
  • Strādāt ar atbilstošu tehniku, tai skaitā trimmeri, krūmgriezi, motorzāģi un nodrošināt to apkopi.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Valsts valodas prasmes.
  • B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar traktortehnikas vadītāja kategoriju.
  • Pieredze darbā ar dažādu tehniku, tajā skaitā ar dārza tehniku. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar apliecību darbam augstumā, motorzāģa un krūmgrieža operatora apliecību.
  • Prasme organizēt un plānot darbu, uzņemties iniciatīvu un atbildību.
  • Prasme sadarboties un strādāt komandā.
  • Elementāras iemaņas un izpratne par elektrību un santehniku

Ko mēs piedāvājam?

  • Stabilu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.

Pieteikšanās

            Pieteikšanās termiņš: 2021.gada 26.februāris

Pretendentam jānosūta šādi dokumenti:

  1. motivācijas pieteikums, kurā ir aprakstītas pieredzes un prasmes atbilstoši prasībām;
  2. pretendenta dzīves gājums (CV).

 Dokumenti jānosūta līdz 2021.gada 26. februārim uz šādu elektronisko pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 Ieinteresētās personas var uzdot jautājumus, nosūtot jautājumus uz elektroniskā pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Pēdējoreiz atjaunināts:15.02.2021