MAF pārtikas tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pieteikumiem 2020

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs no otrdienas, 27. jūlija aicina pieteikties dalībai Mūsdienu amatniecības festivālā 2020, kas šogad notiks 5. un 6. septembrī (no 10.00 - 17.00).

Kas var pieteikties dalībai pasākumā?

- pārtikas tirgotāji un ēdinātāji, kuri atbilst pasākuma nolikumā minētajām prasībām.

Vai ir citi būtiski nosacījumi dalībai pasākumā?

- dalība pasākumā šogad notiek tikai ar saviem stendiem (drošības apsvērumu dēļ muzejs šogad galdus tirdzniecībai nenodrošina);

- pārtikas tirgotājiem atvēlētais tirdzniecības laukums ir 3m (3mx3m);

- ēdinātājiem atvēlētais tirdzniecības laukums ir 6m (6mx6m).

Kad var pieteikties?

Pieteikšanās Mūsdienu amatniecības festivālam norit no šī gada 27. jūlija līdz 7.  augustam (ieskaitot).

Kā var pieteikties?

Pieteikties pasākuma var, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz epasta adresi Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!  norādītajā termiņā.

Pieteikuma dokumenti:

- Pasākuma koncepcija
MAF_Koncepcija_2020.1.pdf

- Pasākuma nolikums
MAF_Partika_Nolikums_2020.pdf

- Pieteikuma veidlapa
MAF_Pieteikums_Partika_2020.doc

Kā apmaksāt dalību pasākumā?

Rēķins par dalību pasākumā tiks sagatavots elektroniski un nosūtīts no elektroniskās pasta adreses  Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!   uz Jūsu norādīto elektronisko pasta adresi.

Plašāka informācija, zvanot 67994106 vai rakstot

Pēdējoreiz atjaunināts:28.07.2020