Gadatirgus pārtikas tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pieteikumiem 2020

Izmaiņas Gadatirgus 2020 organizēšanā saistībā ar Ārkārtas situāciju valstī!

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja rīkotais 50. Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgus, kā norise bija plānota 6. un 7. jūnijā, tiek pārcelts uz 1. un 2. augustu saistībā ar šī brīža ārkārtas situāciju.

Dalībnieki, kuri jau bija pieteikuši savu dalību šī gada Gadatirgū, varēs to saglabāt. Tomēr, ja dalībnieki izvēlēsies atteikties no dalības pasākumā, lūdzam par to ziņot līdz šī gada 5. jūnijam.

Līgumu slēgšana par dalību Gadatirgū notiks no š.g. 30. jūnija līdz 20. jūlijam katru darba dienu no 10.00-16.00. Rēķina apmaksa jāveic līdz 19. jūnijam.

Piedāvājam Līgumu slēgt arī elektroniski, abpusēji parakstot to ar drošu elektronisko parakstu. Lūgums par informēt par vēlmi parakstīt līgumu elektroniski, rakstot uz Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Pirms ierodieties slēgt līgumu, lūdzam veikt rēķina apmaksu. Rēķinu sagatavojam elektroniski un to nosūtīsim no elektroniskās pasta adreses Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!   uz Jūsu pieteikuma veidlapā norādīto elektronisko pasta adresi.

Tikai pēc rēķina apmaksas tiek izsniegti visi nepieciešamie dokumenti (transporta caurlaides, dalībnieku aproces, galda karte, kā arī noteikta tirdzniecības vieta).

Lūgums sekot līdz valdības paziņojumiem par noteikumiem vīrusa ierobežošanai!

Plašāka informācija, zvanot 67994106 vai rakstot Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Pēdējoreiz atjaunināts:16.04.2020